SON DAKİKA
20 Eylül 2022 01:22

SON HABERLER

Doğduğun Ev Kaderindir’den sonra Naz Göktan’a yeni fırsat!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Naz Göktan, klasik bale eğitimi alan, İngiltere Royal Academy of Dance’dan mezun olan bir isim… Dizi setlerinde Doğduğun Ev Kaderindir ile adım atan genç oyuncu başarılı performansı ile çok dikkat çekti.

Emine karakterini canlandırdığı dizide Demet Özdemir ile yakın bir arkadaşlık kuran Naz Göktan, sosyal medyada da bu sayede geniş bir kitle tarafından tanındı. Başarılı oyunculuk performansını dizilerden tiyatroya taşıyan Naz Göktan’ın kariyeri için çok önemli bir fırsat var.

Tiyatro sahnesine Hazal Türesan ve Selin Zafertepe ile birlikte çıkan Naz Göktan, Küvetteki Gelinler isimli oyunda yer alıyor. Kadına şiddet konusunun ele alındığı tiyatro oyununun yönetmeni ise Erdal Beşikçioğlu.

Geçtiğimiz gün ilk kez sahnelenen oyun büyük bir ilgi gördü. Demet Özdemir, rol arkadaşı Naz Göktan’ı çok sevdiğini ve onu izlemek için geldiğini açıklamıştı.

Naz Göktan iyi bir performans sergileyerek izleyenlerden büyük alkış oldu. Oyuncu, “Kimse şiddete koşarak gitmiyor. Genelde ‘Ben bunu nasıl anlayamadım’ deniyor. Bunu gösterebilmek çok önemli” açıklamasında bulundu.

Dizi setlerinden sonra tiyatro sahnesine de adım atan Naz Göktan için bu oyun çok önemli bir tecrübe fırsatı getirdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler