SON DAKİKA
1 Aralık 2022 16:06

SON HABERLER

Doğduğun Ev Kaderindir’e saatler kala Demet Özdemir sosyal medyayı bombardımana tuttu!

Televizyongazetesi.com/Detay – Beklenen gün geldi ve TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, bu akşam yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde oynadığı dizi, geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlamıştı. Pandemi arasından sonra sezon finali yapılan dizi için stok bölümler de çekilmişti.

Bu akşam (30 Eylül Çarşamba) izleyeceğimiz yeni bölüm, geçtiğimiz sezon sonunda çekildi. Dizinin çekimleri ise eldeki stoklar nedeniyle bu sezon geç başladı ve yaklaşık iki hafta önce oyuncular ve teknik ekip çekimler için bir araya gelmeye başladı.

Dizide Zeynep karakteriyle izlediğimiz Demet Özdemir, çekimler başladığından beri büyük heyecan yaşıyor ve heyecanını da sıklıkla sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gösteriyor. Kamera arkasından esprili paylaşımlar yapan oyuncu, partneri İbrahim Çelikkol’a da takılmadan duramıyor.

İki başrol oyuncusu, bir kaç gün önceden geri sayıma da başladılar. Ellerine aldıkları kartondaki ‘son 2’, ‘son 1’ şeklinde yazılarla izleyicinin heyecanını da arttırdılar.

Demet Özdemir, dün akşamdan beri heyecanını saklayamıyor ve pek çok paylaşım yapıyor sosyal medyadan. Özellikle aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu kimi isimlerden gelen paylaşımları repost yaparak paylaşıyor oyuncu. Aynı zamanda partneri Çelikkol ile pozunu ve kendisinin de setteki hallerini paylaşmakta.

İçi içine sığmayan oyuncu, dizinin başlamasına saatler kala aşağıdaki paylaşımları yaptı son olarak… Adeta sosyal medyayı bombardımana tutan oyuncu, takipçilerinin de takip etmekte zorlandığı bir hızla paylaşıyor…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler