SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 23:22

SON HABERLER

Dünyayla Benim Aramda dizisi Demet Özdemir’in üzerinde büyük bir baskı oluşturdu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Demet Özdemir, hayranlarının heyecanla yeni dizisini beklediği bu dönemde Fox TV ekranında İbrahim Selim’in programının konuğu oldu. Eğlenceli anlar yaşanan programda Disney Plus’ın ikinci yerli dizisi olan Dünyayla Benim Aramda projesi de gündeme geldi.

İbrahim Selim, dizide kendisinin de olduğunu ve Demet Özdemir ile birlikte aynı sette çalıştıklarını söyledi. Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan’ın da başrolünde yer aldığı diziyi hem ülkemizde hem de yurt dışında heyecanla bekleyen milyonlarca izleyici bulunuyor.

Dizi hakkındaki detaylar da ikili arasındaki sohbet ile ortaya çıktı. İbrahim Selim, “Benim oynadığım en eğlenceli işlerden birisiydi” diyerek setin çok neşeli geçtiğini anlattı.

Demet Özdemir diziyle ilgili kendi yaşadığı süreç hakkında bilgiler sundu. Nisan ayında sete çıkan ekip, geçtiğimiz hafta çekimleri tamamlamıştı. Dizinin ilk fragmanı da yayınlandı ve yakında Disney Plus’ta gösterilmesi bekleniyor.

8 bölüm süren romantik komedi dizisinde yaşadıklarını anlatan Demet Özdemir, “Ben işe başlarken karakteri anlamaya çalışırken gerçekten çok tedirgin oluyorum. Uzun bir süre çok panik oldum. Bu heyecanın bana çok şey kattığından eminim ama gerçekten en iyisi olsun çok istedim” açıklamasını yaptı.

Demet Özdemir aslında bu sözleri ile çok iyi bir iş çıkartmak gibi bir baskının üzerinde çok etkili olduğunu da göstermiş oldu. Disney Plus gibi bir dünya devi için milyonların heyecanla beklediği bir işe çıkmak oyuncu adına baskıyı üzerinde çok yoğun şekilde hissetmesi sonucunu doğurmuş.

Yönetmenden diğer tüm teknik işlerde çalışan insanlara kadar ekibin çok iyi olduğunun altını çizen Demet Özdemir, oyuncu arkadaşlarının da müthiş olduğunu vurguladı. ibrahim Selim ile de çalışmaktan memnun olduğunu anlatan oyuncu, “Çok farklı bir iş olduğunu söyleyebilirim. İlginizi çeker diye umut ediyorum. Güzel bir yolculuktu açıkçası” diye konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler