Ana sayfa Dizi Haberleri Dünyayla Benim Aramda dizisine, Kulüp dizisiyle çok konuşulan ünlü isim geliyor!

Dünyayla Benim Aramda dizisine, Kulüp dizisiyle çok konuşulan ünlü isim geliyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldıkları Dünyayla Benim Aramda dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor. Disney Plus’un Türkiye pazarına girmesiyle hareketlenen sektörde oyuncuların transferleri de çok konuşuluyor.

Dijital platform Disney Plus’ın Türkiye’deki yayınına yaz aylarında başlaması beklenirken, son yılların çok konuşulan, beğeni toplayan oyuncuları da bir bir platformun çatısı altına girmeye devam ediyor. Disney Plus için dizi çekimleri de çoktan başladı.

İlk olarak İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek’in başrolünde oynadığı Kaçış dizisinin çekimleri yapıldı Gaziantep’te. Özel olarak kurulan platodaki çekimler, kısa bir süre önce sona ermişti. Platformun çok konuşulan yapımlarından birisi de Dünyayla Benim Aramda.

MF Yapım imzalı dizinin hazırlıkları son sürat devam ediyor. Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy’u başrollerde bir araya getiren dizi, şimdiden merak konusu oldu. Ağustos ayında yayına girmesi beklenen Disney Plus’ın üzerinde titizlikle durduğu bu diziye bir yeni isim daha katıldı.

Yönetmenliğini Hülya Gezer’in yaptığı ve senaryosunu da güçlü kalem Pınar Bulut’un yazdığı Dünyayla Benim Aramda dizisine katılan son isim, Netflix’in Kulüp dizisindeki oyunculuğu ile bir kez daha alkış alan başarılı oyuncu Metin Akdülger oldu.

2013-2015 yıllarında yayınlanan Medcezir dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Akdülger, son olarak Kulüp dizisindeki performansı ile herkesin alkışladığı bir isim olmuştu. Akdülger, dizide Gazino patronu Orhan Şahin’e hayat veriyordu.

Dünyayla Benim Aramda dizisinde ayrıca Zerrin Tekindor, İbrahim Selim ve Melisa Döngel gibi önemli isimler yer alacak. Metin Akdülger’in dizide Kenan isimli bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.