SON DAKİKA
31 Ocak 2023 12:58

SON HABERLER

Ebru Şahin dizisini buldu ama Akın Akınözü o kadar şanslı değil!

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Hercai dizisiyle bir anda parlayan Akın Akınözü, 3 sezon süren dizinin ardından yurt dışında gündem olmaya devam ediyor. Güney Amerika’dan sonra Kuzey Amerika’da da dikkatleri çeken oyuncu, geniş bir hayran kitlesine sahip.

Akın Akınözü’nün hayranları en çok da yeni sezonda ne yapacağını merak ediyor. Genç oyuncu, iyi bir çıkış yakaladığı Hercai dizisindeki Miran karakteri ile akıllara yazıldı. Ebru Şahin ile çok iyi bir dizi çifti olan Akın Akınözü, henüz yeni bir proje anlaşması yapmadı.

Bilindiği üzere Ebru Şahin, atv’de yayınlanacak olan Destan isimli tarihi dizide rol alacak. Akkız karakterine hayat verecek olan Ebru Şahin’in yeni dizisi çok önceden netleşmişti. Güzel oyuncu için Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısının yeni projesinde başrol oynamak büyük bir adım olarak dikkat çekti.

Destan dizisi için Ebru Şahin’in hazırlıkları devam ederken, böyle etkili proje bulma konusunda Akın Akınözü, eski partneri kadar şanslı değil..

Birçok teklif aldığı bilinen oyuncunun henüz bir projeye karar vermemiş olması da gelen roller arasında eski partneri kadar etkileyici bir yapımın olmadığı düşüncesini ortaya çıkartıyor.

Camdaki Kız isimli Kanal D dizisinde adı geçen Akın Akınözü’nün böyle bir teklif almadığı da gelen bilgeler arasında bulunuyor. Akın Akınözü yeni sezon için görüşmelerini sürdürüyor ve henüz net bir şey yok.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler