SON DAKİKA
2 Ekim 2022 06:22

SON HABERLER

Ece Uslu’nun dünyası baştan aşağıya değişmiş, bu sözler yeni hayatını anlatıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – José Micard Teixeira isimli İspanyol yazarın hayat hakkında çok meşhur sözlerini birçok ünlü yıldız paylaşarak, yaşamlarında, duygu dünyalarında hangi noktada olduklarını ifade eder.

Bu isimler arasına Ece Uslu da katıldı.Uslu,artık bazı şeyler için sabrının ve tahammülünün kalmadığını Teixeira’nın sözleriyle anlatan bir paylaşım yaptı.

Sevgili Geçmiş dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Ece Uslu, hayatında artık birçok şeye sabır göstermeyeceğini, abartılardan uzak duracağını bu mesajıyla anlatmaya çalışmakta.

İşte Ece Uslu’nun paylaştığı İspanyol yazarın ünlü sözleri:

“Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için… Laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok.  Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye, beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim. Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum. Oyunların, ikiyüzlülüğün, sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum. Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok. Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum. Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum. Farklılıklardan, hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum, bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum. Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum.  Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum. Abartılar beni sıkıyor ve hayvanları sevmeyenleri kabullenmekte zorlanıyorum. Ve her şeyin de üzerinde, sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok”. ‘José Micard Teixeira’

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler