Ege’nin Hamsisi 12. bölüm fragmanında Deniz, Zeynep’i almak için akla karayı seçiyor

06 Ekim 2018 Cumartesi, 18:47
Ege’nin Hamsisi 12. bölüm fragmanında Deniz, Zeynep’i almak için akla karayı seçiyor

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor. 8 Ekim Pazartesi günü dizinin 12. bölümü izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Deniz’in Zeynep’i alabilmek için yapmadığı kalmıyor. En sonunda Şevket bey ile anlaşıp el sıkışıyorlar ve “Hayırlı uğurlu olsun, kabul ediyorum babacağım” diyor. Deniz’in neyi kabul ettiği merak konusu. Tabii ki annesi Melahat bu anlarda şaşkınlık içinde. Acaba Deniz, Zeynep için nasıl bir yükün altına girecek? Bakalım altından ne çıkacak.

12. bölümden 2. fragman yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadenizli ve Egeli restoran sahibi iki ailenin renkli hikayesi ekranlara getirilmektedir. Tüm bu çatışmanın içinde Deniz ve Zeynep aşkı ise izleyicinin içini ısıtıyor.

Ege’nin Hamsisi 12. yeni bölüm özeti:

Deniz, Zeynep’in evlenme teklifine evet cevabı vermesiyle ilk aşamayı geçmiştir; ancak önünde onu bekleyen çok daha zorlu aşamalar vardır. Önce hem laz hem de zor bir baba olan müstakbel kayınpederi Şevket’in, sonra da Zeynep’in halası Fikret’in gözlerine girip, kendisini sevmelerini ve bir damat adayı olarak görmelerini sağlaması gerekmektedir.

İnşaattaki işinden istifa eden Zeynep’in babasının muhlama lokantasında işe girdiğini gören Deniz, hem Zeynep’e hem de müstakbel kayınpederine yakın olabilmek için, annesinin restoranında işe başlar.

Şevket, kızının yanında çalışmasından dolayı çok mutlu olurken; Melahat, oğlunun inşaattaki işini bırakıp, garsonluğa başlamasına çok üzülür ama Şevket’in gözüne girebilme mücadelesinde ona destek olur. Deniz, müstakbel kayınpederinin kendisini sevmesi için önüne çıkan her fırsata atlar, ama hepsi fiyasko ile sonuçlanır.

Deniz’in, uzaktan Şevket’in göze girmesinin imkansız olduğunu gören Melahat’ın aklına müthiş bir plan gelir. Zeynep’i dükkanına transfer edecek ve böylece Şevket’in intikam için Deniz’i kendi yanına almasını sağlayacaktır.

Yıllar önce, Almanya’ya çalışmaya gidip, kendisini yüz üstü bırakan eski nişanlısı Nuri’nin, Sığacıkta otel işletmeye başladığını öğrenen Fikret, Nuri’yi vurup öldürmekten vazgeçer ve intikamını taksit taksit almaya karar verir.

Asuman Dabak haberleri için

bestemsu özdemir haberleri için