SON DAKİKA
26 Mart 2019 11:59

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 13.Bölüm 2. Fragmanı İzle

Ege’nin Hamsisi dizisi Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta. Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, İclal Aydın ve Asuman Dabak’ın başrollerinde yer aldığı dizi eğlenceli sahneleriyle izleyicileri keyiflendirmekte… Ege’nin Hamsisis 13. yeni bölümü 2. fragmanı youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan 13. bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı Ege’nin Hamsisi’nin yapımcılığını Köprü Film üstlenmektedir.

Ege’nin Hamsisi 12.Bölümünde neler yaşanmıştı:

Deniz, Zeynep’in evlenme teklifine evet cevabı vermesiyle ilk aşamayı geçmiştir; ancak önünde onu bekleyen çok daha zorlu aşamalar vardır. Önce hem laz hem de zor bir baba olan müstakbel kayınpederi Şevket’in, sonra da Zeynep’in halası Fikret’in gözlerine girip, kendisini sevmelerini ve bir damat adayı olarak görmelerini sağlaması gerekmektedir.

İnşaattaki işinden istifa eden Zeynep’in babasının muhlama lokantasında işe girdiğini gören Deniz, hem Zeynep’e hem de müstakbel kayınpederine yakın olabilmek için, annesinin restoranında işe başlar.

Şevket, kızının yanında çalışmasından dolayı çok mutlu olurken; Melahat, oğlunun inşaattaki işini bırakıp, garsonluğa başlamasına çok üzülür ama Şevket’in gözüne girebilme mücadelesinde ona destek olur. Deniz, müstakbel kayınpederinin kendisini sevmesi için önüne çıkan her fırsata atlar, ama hepsi fiyasko ile sonuçlanır. Deniz’in, uzaktan Şevket’in göze girmesinin imkansız olduğunu gören Melahat’ın aklına müthiş bir plan gelir. Zeynep’i dükkanına transfer edecek ve böylece Şevket’in intikam için Deniz’i kendi yanına almasını sağlayacaktır.

Yıllar önce, Almanya’ya çalışmaya gidip, kendisini yüz üstü bırakan eski nişanlısı Nuri’nin, Sığacıkta otel işletmeye başladığını öğrenen Fikret, Nuri’yi vurup öldürmekten vazgeçer ve intikamını taksit taksit almaya karar verir.

İlgili Haberler