SON DAKİKA
29 Ocak 2023 18:50

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 19. Yeni Bölüm 1. Fragmanı İzle

TRT1 ekranında izleyicilerle buluşan Ege’nin Hamsisi dizisinin 18. yeni bölümü 26 Kasım Pazartesi günü izleyicilerle buluştu. İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Bestemsu Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde hem eğlenceli hem de hüzünlü anlar yaşandı. Dizinin 19. yeni bölümünden ilk görüntülerde yayınlandı.

Ege’nin Hamsisi 19. bölümü 3 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler olacağının detayını fragmanda bulabilirsiniz.

Peki 18. bölümde neler yaşandı?

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Ege’nin Hamsisi’nde bu hafta yine birbirinden renkli, eğlenceli olaylar yaşanırken, bazı sahnelerde heyecan doruğa çıktı.

Zeynep, Deniz’den İntikam Alıyor

Rize’de nişanlandığı Deniz’in kendisini terk ettiğini nişan yüzüğüyle birlikte bir veda mektubundan öğrenen Zeynep, intikam kılıçlarını kuşanır. İzmir’de bulduğu yeni işte ise onu hiç beklemediği müthiş bir sürpriz beklemektedir…

Melahat’ı Bekleyen Büyük Tehlike!

Nişanı atıp memleketine yeni dönen oğluna kol kanat geren mahallenin iyilik perisi Melahat, bu kez Suriyeli göçmenlere yardım elini uzatır. Restoranının önüne gelen Suriyeli küçük kız çocuğuna sahip çıkan ve ona ailesini bulma sözü veren Melahat, kendisini bekleyen tehlikelerden habersizdir. Küçük kızın ailesinin öldüğünü öğrenen Melahat, onu göçmen kaçakçılarının elinden kurtarmak isterken korkunç bir olayın tam ortasına düşer…

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler