SON DAKİKA
25 Nisan 2019 00:55

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi dizisinde İclal Aydın resitali var!

Her hafta TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran, komik ve eğlenceli sahneleriyle ilgi odağı olan Ege’nin Hamsisi, 20 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanacak 6. Bölümde izleyenlere hüzünlü anlar yaşatacak.

İclal Aydın’ın canlandırdığı Melahat karakterinin yaşadığı duygu dolu anlar izleyicileri etkileyecek. TRT 1 dizisiyle ekrana dönen İclal Aydın da performansı ile alkışı hak eden isimlerden birisi olarak gözükmekte.

MELAHAT’İN ZOR ANLARI

Dizide, kız arkadaşı Zeynep’le (Bestemsu Özdemir) tekne sefası yapmak isteyen Deniz (Uraz Kaygılaroğlu)’i tatsız sürprizler beklemektedir. Denizin ortasında kalan iki genç, kurtulmanın yollarını ararken, aileleri merak içindedir. Zeynep’in babası Şevket (Uğur Çavuşoğlu) kızını işte mesaide bilirken, Deniz’in tekneyle açıldığını öğrenen Melahat (İclal Aydın), kıyıda merak ve endişeyle onların dönmesini beklemektedir. Saatler geçip de bir haber alınamayınca Melahat, kızı Derya’ya sarılarak gözyaşlarına boğulur. Eşini de bir deniz kazasında kaybeden Melahat’i yatıştırmak mümkün olmaz.

Ege’nin Hamsisi’nin 6. Bölümündeki bu sahneler çekilirken gerçekten ağladığını ve üzüntüden kahrolduğunu belirten İclal Aydın, “Ben bir anne olarak Ege’nin Hamsisi’nde her zaman Melahat’in yerine kendimi koyuyorum. Deniz ve Zeynep’in gece denize açılıp da sabaha kadar bir haber alamamak onu mahvetti. Melahat, canından çok sevdiği oğlunun başına birşey gelecek diye gözyaşlarına boğuldu. En çok zorlandığım sahnelerden biriydi. Allah kimseye böyle bir olayı yaşatmasın.” dedi.

Denizin ortasında tekneleri bozularak mahsur kalan Zeynep ve Deniz, sağ salim kasabaya dönecek ve ailelerine kavuşacak mı, Ege’nin Hamsisi’nin 6. Bölümünde izleyeceğiz.

İşte 6. bölüm 2. fragmanı:

Ege’nin Hamsisi’nin hüzünlü ve eğlenceli sahneleriyle beğeni toplayacak 6. Bölümü, 20 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizide başrolleri, İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş paylaşıyor.

İlgili Haberler