Ana sayfa Dizi Haberleri Elbet Bir Gün dizisi Fox TV’de ne zaman başlayacak?

Elbet Bir Gün dizisi Fox TV’de ne zaman başlayacak?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında yeni sezonda izleyicilerle buluşacak olan yeni dizinin ismi Elbet Bir Gün… Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk’ün başrollerinde yer aldığı dizi bir dram hikayesi olarak öne çıkıyor..

Elbet Bir Gün için Ağustos ayından bu yana çekimlere devam eden dizi ekibi önemli adımlar attı. Dizinin Kapadokya’da başlayan çekimleri çok yoğun bir tempoda devam ediyor. Fox TV’nin yayında birçok dizisi olması nedeniyle Elbet Bir Gün bir süre beklemek durumunda kaldı.

Şebnem Bozoklu daha önce yaptığı açıklamada Ekim sonunda dizinin yayına girebileceğini bildirmişti. Oyuncunun bu tahmini tutabilir… Fox TV’de Cumartesi günleri Son Yaz dizisi bitiyor ve yerine Elkızı başlayacak… Perşembe günleri yayınlanan Uzak Şehrin Masalı da bu hafta 5. ve final bölümü ile son kez ekranda olacak.

Uzak Şehrin Masalı’nın bitmesinin ardından da 21 Ekim Perşembe günü Elbet Bir Gün isimli dizinin başlama ihtimali bulunuyor. Ancak Fox TV henüz bu konu ile ilgili bir duyuruda bulunmadı.

Elbet Bir Gün dizisi Fox TV'de ne zaman başlayacak? 7

Kanal yönetimi daha önce perşembe akşamları yayınlamayı düşündüğü Yalancılar ve Mumları dizisini pazar gününe aldı. Ancak yeni dizi ilk iki bölümü ile düşük reytingler elde etti. Bu durumda kanal yönetiminin Yalancılar ve Mumları’nı yeniden perşembe gününe alması ve Elbet Bir Gün’ü de pazar gününe getirmesi gibi bir ihtimal de olabilir.

Henüz Elbet Bir Gün için yayın günü ve tarihi konusunda açıklama gelmedi. Ancak önümüzdeki hafta dizinin ilk bölümünün yayınlanması ihtimali yüksek gözüküyor.

Muhammet Uzuner, Ömer Genç, Zeynep Kaçar, Helin Kandemir, Kenan Acar, Ulvi Kahyaoğlu gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Elbet Bir Gün, Feride ve Nesime isimli iki kız kardeşin hüzünlü öyküsünü anlatacak.