SON DAKİKA
26 Ocak 2023 16:38

SON HABERLER

Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesi!

Fox TV ekranında 2021-2022 sezonu için hazırlanan dizilerden birisi de Elbet Bir Gün… Sıkı bir hazırlık sürecinin ardından diziyle ilgili bilgiler netleşti. Hem oyuncu kadrosu belli olan dizinin hem de hikayesindeki detaylar ortaya çıktı.

Birbirinden başarılı oyuncular Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk dizinin başrollerini paylaşırken onlara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi deneyimli isimler eşlik edecekler.

Hazırlıkları son hız devam eden dizide; Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir.

Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir…

Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır…
Nefes kesen hikayesi ile “Elbet Bir Gün”, yeni sezonda FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler