SON DAKİKA
28 Eylül 2022 14:12

SON HABERLER

Elçin Sangu bir yıl arayla aynı sorunla yeniden yüzleşti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Elçin Sangu, yeniden televizyon ekranına Yalancılar ve Mumları dizisi ile geldi… Ceyda karakterini canlandıran oyuncu yeni rolü için saçlarını sarıya boyattı. Kızıl saçlarından vazgeçtiği için hayranlarından büyük eleştiri alan oyuncu, yeni haliyle de Sinem Kobal’a çok benzetildi…

Elçin Sangu, 31 Ekim Pazar akşamı son kez ekrana gelecek olan Yalancılar ve Mumları dizisi ile yeni bir deneyim yaşadı. Ancak bu deneyim dizinin izleyicilerden yeterince ilgi görmemesi nedeniyle kısa süreli oldu. Elçin Sangu, başrolünde yer aldığı bir diziye daha erken veda etmek durumunda kaldı.

Geçen sezon İyi Günde Kötü Günde isimli dizinin 6. bölümde final yapmasına çok üzülen ünlü oyuncu, aynı akıbeti bir yıl sonra da yaşadı. Geçen sezon Star TV’nin düşük reytingler nedeniyle desteklemediği dizisi yüzünden kanala sert sözlerle yüklenen Elçin Sangu, bir yıl sonra yine kendisini aynı durumda buldu.

Mistresses isimli BBC dizisinden uyarlanan Yalancılar ve Mumları’nda iyi bir performans ortaya koyan Elçin Sangu, hikayenin 4. bölümünde söylediği şarkıyla da takipçilerini memnun etti. Oyuncu performansı ile beğenilirken, dizinin kısa süreli olması da büyük bir şanssızlık olarak kariyerine yazıldı.

Hayranları ise ünlü oyuncunun bu yaşadıklarını hak etmediğini belirten yorumlar yapıyor. Elçin Sangu’nun rolünü çok iyi canlandırdığını ve bir hatasının olmadığını belirten dizi hayranları, oyuncuya yeni projesinde şans diledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler