Ana sayfa Dizi Haberleri Elif Doğan, dizi sektörünün en şanslı oyuncularından oldu!

Elif Doğan, dizi sektörünün en şanslı oyuncularından oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Elif Doğan, son 4 yıldır yer aldığı projelerle önemli bir çıkışa imzasını attı. 6 Eylül 1994 doğumlu oyuncu, hem oyunculuğunun hem de şansının yardımıyla 4 yıl içinde birçok dizide, farklı karakterleri canlandırdı.

25 Yaşındaki oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü mezunudur. Aşk Latfan Anlamaz dizisiyle 2016 yılında ilk kez oyunculuk yaptı.

Hayat Bazen Tatlıdır, Darısı Başımıza,Çukur, Zengin ve Yoksul dizilerinde rol aldı.Ayrıca Kayıp İnci ve Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmlerinde de yer aldı.

Son 4 yıl içinde yer aldığı projelerde önemli deneyim kazanan oyuncu, 2020 yılında da yeni bir dizinin kadrosunda yer alıyor. Elif Doğan, her oyuncuya nasip olmayan, üst üste işlerde yer alma fırsatını iyi değerlendiriyor.

Elif Doğan, dizi sektörünün en şanslı oyuncularından oldu! 7

Gençliğim Eyvah isimli atv’nin yeni dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu gibi usta isimlerle aynı sette bulunacak.

Berkay Hardal, Burak Tozkoparan, Beyti Engin, Erdem Kaynarca, Bahar Süer ve Kemal Uçar dizinin diğer oyuncuları.

18 Mayıs’da Beykoz’daki platoda çekimlerine başlanacak olan dizi, ünlü oyuncunun kariyerinde nasıl bir etki yaratacak, merakla bekleniyor.