SON DAKİKA
15 Eylül 2019 20:57

SON HABERLER

Elimi Bırakma 30. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Cenk adeta çöküyor, Azra onu ayağa kaldırıyor!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 24 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek. Dizinin 30. bölümünden yeni görüntüler yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in başrolünde oynadıkları dizide Serap ve Sumru arasındaki hesaplaşmada sert sözler söylenirken, Serap, Sumru’ya tokat atıyor! Bu olay sonrasında iyi gerilen ipler, Arda’nın annesine tepkisiyle daha da gerilecek.

Elimi Bırakma dizisinin 30. bölümünde neler olacağına dair yeni bilgileri 30. bölüm 2. fragmanından edinebilirsiniz. Cenk tükenmiş halde… “Kötülük her yerde var Azra, ihanet dediğin şey en sevdiğin kişiden gelince kelime işte o zaman anlamını buluyor” diyen Cenk çok dertli… Cenk’in en büyük destekçisi Azra oluyor… Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yeni bölümde Feride Hanım, yaşanan karışıklıktan Cenk’i korumaya çalışsa da Cenk, herkesi şaşırtan bir karar alıyor.

Şirketten istifa edeceğini açıklayan Cenk’i, Feride Hanım durdurabilecek mi?

Dizinin Künyesi
Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

İlgili Haberler