SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 17:12

SON HABERLER

Elimi Bırakma 41. bölüm fragmanında Cenk ile Azra’nın arası bozuluyor, ayrılık yaşanıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Alp Navruz ve Alina Boz’un başrollerinde yer aldığı Pazar akşamları TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Elimi Bırakma dizisinin 41. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

19 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümde Cenk ile Azra’nın konuşması dikkat çekecek. 42. bölüm fragmanıında Cenk, “Yolun sonuna geldik artık prenses” diyor. Azra ise “Güzel bitsin” diyor…Cenk’in telefonuna annesinin gönderdiği evrak ise onu şoke ediyor. Evrak da ne var? Cenk, Azra’yı sorguluyor. Azra, “Evlilik güven olmazsa kağıttan bir kale gibi yıkılıp gider. Birbirimize bu kadar kırılmışken olmaz. Bence birbirimizi daha fazla incitmeyelim. Hoşçakal Cenk” diyor. Cenk ile Azra yine ayrılıyor.

Elimi Bırakma 40. bölümde neler olmuştu? İşte detaylar:

Ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşamaktadır… Burhan’ın akıbeti Cansu’nun vereceği karara bağlıdır… Cansu nasıl bir karar verecek?

Azmi ve Mesut adım adım Kemal’in katiline yaklaşmaktadır. Burhan bir yandan da onları kendinden uzak tutmaya çalışır…

Azra ve Cenk’i ise yaklaşan düğünün heyecanı sarmıştır. Cenk’in Azra’ya vermeyi planladığı düğün hediyesi Azra’nın hayal bile edemeyeceği kadar anlamlıdır…

Azra da Cenk’e bir sürpriz hazırlamaktadır. Amerika’dan gelen arkadaşıyla Cenk’i tanıştırmak için bir buluşma organize eder. Cenk, başta memnuniyetle kabul ettiği bu buluşmanın nelere yol açacağını henüz bilmemektedir…

Zerrin evinin satışını herkesten gizlemeye çalışırken Feride dünürünün iflas ettiğini öğrenir. Zerrin’in kaderi Feride’nin ellerindedir şimdi… Feride ne yapacak?

Sumru’nun aradığı fırsat sonunda ayağına gelir… Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlar… Sumru Serap’ı ikna edebilecek mi?

Dizinin Künyesi
Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

İlgili Haberler