SON DAKİKA
21 Eylül 2019 01:26

SON HABERLER

Elimi Bırakma dizisinde 2. sezon çekimleri başladı! 3 yeni oyuncu katıldı!

TRT1 ekranlarında geçtiğimiz yaz aylarında başlayan Elimi Bırakma, aralıksız olarak Haziran başına kadar devam etmişti. 43. bölümüyle birlikte 2 Haziran 2019 tarihinde ilk sezonu tamamlayan dizinin ekibi tatile çıkmıştı.

Şimdi ise tüm set ekibi ve oyuncular bayram sonrasında toplandı. Elimi Bırakma dizisinin setinde 2. sezon çekimlerine başlandı.

Yeni sezondan ilk görüntüler de paylaşıldı.

Başrollerini ‘Alp Navruz’ ve ‘Alina Boz’un paylaştığı,kadrosunda ‘Seray Gözler’ ve ‘Dolunay Soysert’ gibi güçlü isimleri barındıran, Yapımcılığını ise Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği Elimi Bırakma dizisinin yeni sezon çekimlerinde setten ilk kareler paylaşıldı.

3 Yeni İsim Katıldı

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan ‘Elimi Bırakma’ ikinci sezon öncesi kadrosuna Nihat Altınkaya, Hazal Şenel ve Buse Meral gibi güçlü isimleri dahil ederek çekimlere başladı.

Yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş’ın üstlendiği ilk sezonuyla ekranlarda büyük başarı elde eden ‘Elimi Bırakma’ ikinci sezonunda da izleyenlerin büyük beğenisini kazanmaya devam edecek.

İlgili Haberler