SON DAKİKA
15 Eylül 2019 21:42

SON HABERLER

Elimi Bırakma dizisinde Cenk hayatın gerçeklerinin farkına varıyor!

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 30. yeni bölümü 24 Şubat Pazar günü ekranda yerini alacak. Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimlerin yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümünde Cenk’in sorunları izleyicileri ekran başına toplayacak.

Merakla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak 30. bölümünde neler olacak?

Sumru’nun arkasındaki kişinin Serap olduğunu öğrenen Cenk, ailesine karşı büyük bir güven kaybı yaşamaktadır. Azra ise Cenk’in ailesiyle olan bağlarını koparmaması için çabalamaktadır.

Serap ve Feride, Cenk’i geri kazanmanın derdine düşerler.

Bir yandan hastalığıyla mücadele ederken, bir yandan da annesinden yediği darbeyi sindirmeye çalışan Cenk, hayatıyla ilgili önemli kararlar almanın eşiğindedir…

Videodan dizinin 30. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor.

İlgili Haberler