Ana sayfa Dizi İzle Emanet 20 Kasım Cuma 55. Bölüm Fragmanı | Yaman, Seher’e zarar mı verecek?

Emanet 20 Kasım Cuma 55. Bölüm Fragmanı | Yaman, Seher’e zarar mı verecek?

tarafından admin

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Emanet, bir haftayı daha bitiriyor… Bu haftanın son bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dün akşamki bölümde Yaman, Seher’in yakasına yapıştı. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor… Videodan 20 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yaman, Seher’e zarar mı verecek, bu sorunun yanıtı bekleniyor… Dizinin bir önceki bölümünde ise dikkat çeken gelişmeler yaşanmıştı. Ali komiser ile karşı karşıya kalan Yaman, yeğenini geri alabilmek için acımasız bir plan yapar. Yaman’ın bu planı ne gibi sonuçlara mal olacak?

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK…

Dizinin konusu: Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez