SON DAKİKA
31 Ocak 2023 13:41

SON HABERLER

Emanet 26 Ocak Salı 102. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle hafta içi buluşmakta olan Emanet dizisi, 2 günlük aranın ardından izleyicilerle yeniden 101. bölümü ile buluştu. Dizinin 26 Ocak Salı akşamı ise 102. bölümü ekrana gelecek ve merakla beklenen ilk fragman da yayınlandı. Aşağıdaki videoda dizinin yeni bölümünde neler olacağının detaylarını bulabilirsiniz.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ekrana kilitleyen bir yapım olarak dikkat çekiyor. Dizinin reyting sonuçlarının da kanalı tatmin edecek düzeyde olduğunu belirtelim. İşte Emanet dizisinin 102. bölüm fragmanı:

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet izleyicilerin yüreklerini sızlatan bir hikayeye sahip.

Dizinin konusu: Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler