SON DAKİKA
27 Haziran 2022 22:55

SON HABERLER

Emanet dizisinde Sıla Türkoğlu’na partneri Halil İbrahim Ceyhan’dan onore edici tavır!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, Kanal 7 ekranında hafta içi yayınlanan Emanet dizisinde Yaman karakterini canlandırmaya devam ediyor. Sıla Türkoğlu ile iyi bir partnerlik süreci de yürüten oyuncu, hayranlarından gelen soruları yanıtladı. Dizideki partnerinden çok memnun olduğunu ve birlikte set arkasında keyifli bir süreç geçirdiklerini anlatan oyuncu, böylece Sıla Türkoğlu’nu da onore etti.

Sıla Türkoğlu ile set arkasında çok eğlendiklerini belirten oyuncu, bu sözleriyle de partneri ile çok iyi bir uyum yakaladıklarını ifade etmiş oldu. Oyuncu, “Sıla ile çok eğleniyoruz. Set arkasında çok keyifli bir insan. Bir de Cenger karakterimiz, Ömer bey ile çok eğleniyoruz” diye konuştu. Emanet dizisinde Cenger karakterini canlandıran Ömer Gecü’nün set arkasında ekibin neşe kaynağı olduğu da böylece ortaya çıkmış oldu.

Yayınlanan youtube videosunda kendisi ile ilgili bazı detaylar sunan oyuncu, dizide Yaman olmasaydı Ziya karakterini canlandırmayı isteyeceğini söyledi. Sette kendisine bir lakap takılmadığını ama “yakışıklı” diye çağrıldığını belirten oyuncu, bir de hayranlarına sürpriz bilgi verdi. Oyuncu dizinin kendisine yurt dışında tanınma fırsatı da sağladığı için bundan çok memnun olduğunu da ifade etti.

Halil İbrahim Ceyhan, “Sürpriz bir şarkı var, film var. Bir şarkı demeyeyim, benim yüzlerce bestem var. Onlardan bir tanesi sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak. Umarım beğenirsiniz” diye konuştu. Oyuncunun müziğe bu kadar ilgi duyması da dikkatleri çekmiş oldu.

Başarılı oyuncu, imkanı olsa dünyada değiştirmek istediği şeyin haksızlık olduğunu vurguladı. Oyuncu, “Haksızlığı, hukuksuzluğu, insanların sınıf ayırımı yapmasını değiştirirdim” ifadesini kullandı. Asla yanından ayırmadığı eşyasının arabası olduğunu anlatan Halil İbrahim Ceyhan, babasının kendisine verdiği “asla vazgeçme, pes etme” tavsiyesine uyduğunu da anlattı.
Oyuncu, pes etmediği zaman sabırlı davranırsa kazandığını gördüğünü de söyledi.

Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte aynı projede yer almayı çok istediğini anlatan oyuncu, sosyal medya ile de ilgileniyor ve instagram’dan gelen hayran yorumlarından beğendikleri de olduğunu ifade etti.

Yaman karakterini ortaya çıkartmanın zor olduğunu, böyle bir karakterin hem dizilerde hem de gerçeklikte fazla olmadığını belirten oyuncu, 3 aylık bir hazırlıktan sonra karakteri ortaya çıkarttıklarını anlattı.

Oyuncu, Yaman ile kendisi arasındaki ortak yönlerin azim, sonuç odaklı olmak ve geniş bir bilgi birikimine sahip olmak olarak tarif etti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler