SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 10:07

SON HABERLER

Engin Altan Düzyatan, Fox’un yeni dizisinde bakın kimi oynayacak?

5 sezondur TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi’yi canlandıran Engin Altan Düzyatan, ara vermeden yeni sezonda yeni bir dizide oynamaya başlayacak.

Henüz ismi netleşmeyen ama kod ismi ‘Kurşun’ olarak belirlenen dizide Engin Altan Düzyatan, bambaşka bir karakterler ekrana gelecek.

Most Yapım imzalı dizi, bir dönem dizisi olacak ve Fox TV’de yayınlanacak.

Dizinin erkek başrolü ise Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon Ertuğrul Gazi’yi oynayan Engin Altan Düzyatan.

Hazırlıkları süren diziyle ilgili olarak Milliyet Cadde Yazarı Sina Koloğlu, Gül Oğuz ile görüşmesinde Düzyatan ile görüşüldüğü ve anlaşıldığı bilgisini aldığını aktardı.

Ancak dizinin kadın başrol oyuncusu henüz belli değil. Görüşülen bir kaç isim olduğu ama netlik kazanmadığı bilgisi verilmekte.

Dizinin 70’li yıllarda geçeceği ve Engin Altan Düzyatan’ın da bir savcıyı oynayacağı aktarılmakta. Polisiye ve aşkın iç içe olduğu bir dizi olacak.

Sina Koloğlu’nun “Neden 70’ler?” sorusuna Gül Oğuz şu yanıtı veriyor: “O dönem Türkiye’nin güzel günleriydi. Modern dönemiydi. Her açıdan daha renkli ve katmanlı bir yaşamın olduğu yıllardı.”

Koloğlu’nun açıklaması şöyle devam ediyor:

“Çekimler ağustos sonu başlayacak. Ekim sonuna doğru ilk bölümün ekrana gelmesi bekleniyor. Şimdilik adı ‘Kod Adı Kurşun’, değişebilir yani. Proje için, “Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizilerinden birileri” yorumu yapılıyor.”

İlgili Haberler