SON DAKİKA
28 Kasım 2022 14:18

SON HABERLER

Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda dizisine baskın yapacak!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, yirmi ikinci bölümü ile 29 Ocak Cuma akşamı TV8’de olacak. Dizinin 22. yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

İlk önce yapıma Sadi karakteri ile Erkan Petakkaya’nın katılacağını hatırlatalım. Ayrıca Kumru karakterinde Aslıhan Gürbüz ve Boncuk olarak da Burcu Biricik’in hikayelerinin de devam edeceğini belirtelim. Peki dizinin 22. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar:

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz), çocukken uğradığı tacize sessiz kaldığı için hissettiği suçluluk duygusunu Doktor Hanım’la paylaşıyor. Kliniğe uygunsuz biçimde giriş yaparak ortalığı karıştıran Sadi (Erkan Petekkaya), herkesi endişelendiriyor.

İlaçları kesip gerçek hayata dönmeyi reddeden Boncuk’u (Burcu Biricik) dedeler ve Can tekrar ziyaret ediyor.

Sabrı tükenen Rezzan ise bu kez kendisi Boncuk’u kliniğe getiriyor. Ayşe’nin klinikten ayrılmak konusunda son kararının ne olacağı ise merak konusu…

Cem Karcı’nın yönetmenliğini yaptığı Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizininin oyuncu kadrosunda ise; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler