SON DAKİKA
5 Şubat 2023 23:08

SON HABERLER

Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Star TV yeni sezonda yepyeni bir diziyi daha izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Suçlu isimli dizinin erkek başrol oyunculuğunu Erkan Petekkaya üstleniyor. Kadın başrol oyuncusunda ise son dakikada bir değişiklik oldu.

Polisiye bir dizi olacak Suçlu, O3 Medya tarafından çekilecek Suçlu, polisiye bir dizi olacak. Dizinin başrol erkek oyuncusu Erkan Petekkaya olacak. Deneyimli oyuncuyu en son geçtiğimiz sezon Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri olarak izlemiştik.

Dizinin kadın başrol oyuncusu olarak ise Songül Öden’in adı geçiyordu. Söylentiye göre en son 2019 yılında Fox TV’de yayınlanan ve ABD dizisi This Is Us’ın Türkiye uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi’nde rol alan Öden, Suçlu ile ekranlara dönecekti.

Songül Öden hayranları bu karara çok sevindi ancak sevinçleri kısa süre sonra yerini hüsrana bıraktı. Çünkü gelen haber Suçlu dizisinde başrol kadın karakterin Songül Öden değil Nehir Erdoğan tarafından canlandırılacağını söylüyordu.

Ekranın deneyimli oyuncularından Nehir Erdoğan’ı en son TRT”de yayınlanan Benim Adım Melek adlı dizide izlemiştik. Erdoğan dizide kocasından boşanan ve yıllar önce izin vermemelerine rağmen evlendiği için kendisini reddeden ailesinin evine dönmek zorunda kalan üç çocuklu bir kadını canlandırmıştı.

Suçlu dizisinde Erkan Petekkaya bir emniyet amirini canlandıracak. Nehir Erdoğan’ın canlandıracağı rol ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler