SON DAKİKA
26 Mart 2019 11:21

SON HABERLER

Erkenci Kuş 14. Bölüm – Sırılsıklam Aşk

Star TV ekranlarında 2018 yılı yaz aylarında başlayan romantik komedi dizisidir. Elde ettiği reyting başarısı ile ismini çok duyurdu. Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başarılı uyumu diziyi zirveye taşıdı. Artık Cumartesi günleri ekranda olan Erkenci Kuş dizisinde 14. bölüm geride kaldı. 6 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 14. bölümden sahneler de youtube’da dizinin hayranları ile buluşturuldu.

Başlıktaki sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş 14. bölümünde yaşananların detayı şöyle:

Beyazlar giyinmiş Can ve Sanem, çimenlerin üzerinde baş başa… Sanem, Can’a onu sevdiğini söylemeye doyamıyor. Acaba rüyada mı şu an?

Mahallede reklam çekimi var, senaryoyu Sanem yazdı, yönetmen Can. Mevkıbe ve Nihat, set yemeklerini bu defa evlerinin bahçesinde servis etmeye hazırlanıyorlar. Ceycey ve Ayhan mahalleliyi mekan kullanımı için ikna etmekte pek zorlanmıyor taa ki Çakal İhsan ortaya çıkana kadar.

Mevkıbeler, bakkalın borcunun tamamının ödendiğini öğrendi, acaba Sanem bu durumu nasıl açıklayacak? Can ve Sanem, birlikteliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken yaklaşmakta olan Aylin tehlikesini fark edebilecekler mi? Can ve Sanem’in tutkusu dünyayı bile yakabilir, şimdi kavuşmuşken onları durdurabilmek mümkün mü?

Yapım: Gold Film Yapımcı: Faruk Turgut Yönetmen: Çağrı Bayrak Senarist: Ayşe Kutlu Üner

Oyuncu Kadrosu: Sanem Aydın: Demet Özdemir Can Divit: Can Yaman Leyla Aydın: Öznur Serçeler Mevkibe Aydın: Özlem Tokaslan Nihat Aydın: Berat Yenilmez Emre Divit: Birand Tunca Aylin Yüksel: Sevcan Yaşar Ayhan Işık: Ceren Taşçı Muzaffer Kaya (Zebercet): Cihan Ercan Deren Keskin: Tuğçe Kumral Cengiz Özdemir (Ceycey): Anıl Çelik Güliz Yıldırım: Sibel Şişman Osman Işık: Ali Yağcı

İlgili Haberler