Ana sayfa Dizi Haberleri Erkenci Kuş 45. bölümdeki absürt sahneler kahkaha kopartacak cinsten!

Erkenci Kuş 45. bölümdeki absürt sahneler kahkaha kopartacak cinsten!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları Erkenci Kuş dizisinin 45. bölümü 25 Haziran Salı akşamı ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. Sanem’in ürettiği krem reklamı için tüm ekip özel bir çalışma yapıyor. Tarihten bir sahne gibi düzenlenen dekor içinde Kleopatra ve kölelerini ekip oynayınca ortaya tam bir komedi çıkacak!

Can’ın yönetmenlik yaptığı ve kameraya çektiği reklam sırasında eğlenceli anlar yaşanırken, Can ve Sanem’i bu çekim yeniden yakınlaştıracak.

Sanem ve Can’ın aralarında geçen bir konuşma da güldürecek. Can, Sanem’e kendisine itiraf etmek isteyeceği bir şey olup olmadığını soruyor. Sanem’in “Benim kafa sesim var” yanıtı ise komik anlara neden olacak.

İşte Erkenci Kuş 45. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Sanem ve Can için yeni bir dönem başlıyor.

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor…

Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.

Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem’e bunu nasıl anlatacak?”