SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 05:46

SON HABERLER

Erkenci Kuş dizisinde, Leyla’yı giderayak rezil ettiler!

Televizyongazetesi/Detay – Dün akşam Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi, gelecek hafta 51. bölümüyle final yapacak.

Final öncesindeki bölümde izleyicinin tepki duyduğu bir durum yaşandı. Sanem’in kremleri için reklam kampanyası hazırlayan ajansta, bir başka ajansın da çalışmakta olduğu bilgisi üzerine Leyla, dedektifliğe soyundu!

Leyla, kampanyayı başka bir şirkete kaptırmamak için, karşı ajanstan tanıdığı Aysel ile önce yemekte buluştu. Kampanyayla ilgili bilgi edinmeye çalışırken, Aysel durumu farketti.

Ancak Leyla, adeta bir casus gibi Aysel’i takip etti ve onun evli olmasına rağmen bir başka adamla buluşacağını öğrenip takip etti.

Emre’nin ne olduğunu anlamadığı anlarda yemek için gittikleri mekanda Aysel’in eşini aldattığını gören Leyla, telefonuna olanları kaydetti.

Tuvalete giden Aysel’i takip eden Leyla, ona fotoğrafları gösterip tehdit etti. Aysel’in hakaretlerine karşın kampanyanın olduğu flashdisk’i tehditle alan Leyla’nın bu halleri ise izleyenleri kızdırdı!

Leyla’nın Sanem’e yardım etmek isterken Aylin’e benzediği yorumlarına neden olan sahneye tepki yağdı.

“Leyla gerçekten Aylin olmuş! Hiç yakıştıramadım, kendine gel Leyla, şu hayat seni bile Aylin yaptı Leyla” şeklinde sosyal medyadan eleştiri yorumları yapılmakta.

Dizinin finaline bir bölüm kala yaşanan bu sahneler, Leyla karakterine yakıştırılamazken sahne şaşırttı.

Sonrasında tüm ekibin bilgisayarda karşı kampanyayı izlemenin hiç etik olmadığı fikrini paylaşması ise güzel bir gelişmeydi.

Can, Deren, Emre ve diğerleri, bunun doğru olmadığını söyleyerek Leyla’nın getirdiği bilgilerin hepsine bakmayı reddetti ve kendi fikirlerini oluşturmak için başka bir yol seçti.

Ancak yaşanan bu durum, Leyla’nın gidereyak karakterini zedeleyen ve hiç hoş olmayan bir görüntüye sebep oldu!

İşte Leyla’nın Aysel’i takip edip sonrasında tehdit ettiği o sahneler:

iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/XbECVSTn5WY” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

İlgili Haberler