SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 16:43

SON HABERLER

Erkenci Kuş dizisine bir haller oldu, 40. bölüm fragmanına inanamayacaksınız!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları izleyicilerle Star TV ekranında buluşan Erkenci Kuş dizisinin 4 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak 40. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz. Ayrıca bu fragmana yönelik ilk yorumları da haberimizde bulabilirsiniz.

Dizinin yeni bölümünün bambaşka olacağını Can Yaman duyurmuştu. Ancak kimse bu kadarını beklemiyordu. Zaman atlaması yaşanan dizide Sanem, başından geçenleri bir kitap olarak yazıyor. Sonra da bunları hayranlarına okuyor. Can ise kendi halinde yaşamına teknesiyle devam ediyor. Romanın sonunda çift bir araya geliyor ve çok mutlu bir hayat sürüyorlar. Bir okuyucusu Sanem’e soruyor, “Anlattığınız sizin gerçek hikayeniz mi?”… Sanem’in yanıtı ise “Gerçek hayat masallar gibi olmuyor maalesef ki”şeklinde…

İZLEYİCİ YORUMLARI:

40. bölümden 1. fragmanı izleyenler şoke olmuş durumda. Bazı takipçiler “Resmen güzelim diziyi mahvettiler” görüşünde. Bir başkası ise 40. bölümde de izleyiciye üzülmek düşeceği fikrinde…Duygulandığını yazanlar da var. Bir izleyicinin şu yorumu dikkat çekici:” İlk bölümden bu bölüme ne değişti, duygulandım.”

İlgili Haberler