SON DAKİKA
3 Ekim 2022 05:10

SON HABERLER

Erkenci Kuş ile akıllara yazılan Demet Özdemir, ilk kez özlediğini itiraf etti

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bugüne kadar romantik komedi konusunda çok etkili rollerle ekranda yer aldı. 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizideki Aylin performansı ile dikkatleri çeken Demet Özdemir, profesyonel dansçı kimliğiyle de çok konuşulan bir isim oldu.

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Alya, Çilek Kokusu’nda Aslı ve No 309’da ise Lale karakterlerini canlandıran Demet Özdemir, kariyerinde romantik komedi yapımlarının ağırlığını hissettiren bir oyuncu…

Üst üste elde ettiği başarılar sonrasında Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman ile bir araya gelen oyuncu, bu önemli macera ile dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı da kendisine bağladı.

Çilek Kokusu, No 309 ve Erkenci Kuş gibi önemli yapımlar ile birlikte romantik komedi yapımlarının en önemli kadın oyuncusu olan Demet Özdemir, son projesinde ise Doğduğun Ev Kaderindir ile dram rolünü de başarıyla canlandırabileceğini gösterdi.

Oyuncu kendisine gelen dizi tekliflerini değerlendiriyor ve bir yapım konusunda da karar vermiş gibi bir izlenim veriyor… Oyuncu, yeni dizi ile ilgili yakında bilgiler paylaşacağını ifade ederken, yine içinde dram olacak bir proje ile ekrana geri döneceğini belirtti.

Demet Özdemir, Erkenci Kuş gibi etkili romantik komedi yapımlarını; kendini özgür hissettiği ve doğaçlama yeteneklerini de sergileyebildiği için çok seviyor.

Demet Özdemir yeni proje açıklaması yaparken, Erkenci Kuş ile ilgili soru üzerine romantik komedi yapımlarını da çok özlediğini şu sözlerle anlattı:

“Romantik komedi değil. Ah ne isterim romantik komedileri. Kalbimin en köşesinde duruyor hala. Tabii ki özledim. Öyle başladım, senelerce öyle sürdü. Sette de enerjimi çok yükselten bir iş romantik komedi. Hiçbir zaman romantik komediden kopmadım. Dijital olur, bir film yaptım o yayınlanacak. Filmin devamı olur, bambaşka bir proje olur ama romantik komediyi bırakmayacağım.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler