SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 14:44

SON HABERLER

Erkenci Kuş yeni bölümde Can ve Sanem’in buzlarını eriten sürpriz gelişme!

Star TV’de Cumartesi akşamları ekrana gelen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’un 42. bölüm tanıtımında Can’ın, yanan kulübeden son anda çıktığı anlar dikkat çekti.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları dizide Can, alevler arasında çıkarken, elinde Sanem’in eşarbını tutuyor. Tüm eşyalarının yanmasını önemsemeyen Can, önemli olan şeyi zaten aldığını söyleyerek Sanem’i çok şaşırtacak.

Can ve Sanem arasındaki buzların yavaş yavaş eridiği yeni bölümde Can, Sanem’e “O defteri ben yakmadım” sözleri de dikkat çekiyor.

Sanem’in bu sözlere ne karşılık vereceği, inanıp inanmayacağı merak konusu.

Yeni bölümde Can ve Sanem’in ormanlık arazideki hali de kahkahalara neden olacak.

Arazide bir ayının yaklaştığını sanan Sanem, elindeki sopayı yanlışlıkla Can’ın kafasına indiriyor!

Kahkaha dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor.

İşte Erkenci Kuş 42. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Can için gitmek mi daha zor, yoksa kalmak mı?

Can, teknem bozuldu bahanesiyle geri döner. Sanem’e senin için döndüm diyemez. Sanem teknesi yüzünden dönmesine bozulur fakat neden benim için dönmedin de diyemez. Çiftimiz, gururundan birbirine derdini anlatamaz ama kader ağlarını örmüştür bir kere. Fikr-i Harika ekibi de kaderin işini hızlandırmaya devam eder.

Sanem, bir dernek tarafından yılın yazarı seçildiğinde, Yiğit bunu Sanem’le başbaşa kalmak için bir fırsata dönüştürmek ister. Aziz, ekibin de yardımıyla Yiğit’i devreden çıkarıp, Can ve Sanem’in bir arada olacağı, Can’ın onun fotoğraf çekimini yapacağı bir ortam yaratır. Sanem ve Can bir arada olsun yeter, dünya duracak zaten!

Bu arada Can, Yiğit’in kitabı yaktığından emindir ve onun foyasını ortaya çıkarmak ustaca bir plan yapar.

İlgili Haberler