SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 20:17

SON HABERLER

Eşi İsmail Demirci maç izlerken ünlü oyuncu Hande Soral fırsatı değerlendirdi

TelevizyonGazetesi.com / Detay –ATV’nin fenomen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ile bir süredir uzak kaldığı ekranlara geri dönen oyuncu Hande Soral dizide ‘Ümit’ karakterini canlandırdı.

Dizinin geçtiğimiz sezon yayınlanan final bölümünde ‘Bir Zamanlar Çukurova’ya veda eden Hande Soral’ın kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği var. Hande Soral eşi maç izlerken sosyal medyada takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Takipçileri Hande Soral’a merak ettikleri pek çok soruyu yöneltti, en çok dikkat çeken sorulardan bir tanesi de ‘Bugüne kadar canlandırdığınız karakterler içinde en sevdiğiniz hangisi’ oldu. Anlaşılan o ki ünlü oyuncu, ‘Evlat Kokusu’ dizisinde canlandırdığı ‘Zeyno’ karakterini unutamamış.

Oyuncu bir takipçisinin isteği üzerine kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Bensu Soral ile olan çocukluk fotoğrafını da paylaştı.

Hande Soral’ın sosyal medyada takipçileriyle yaptığı soru -cevap bölümünde ünlü oyuncunun ‘en’ leri de cevap buldu.  Güzel oyuncu gelen sorular üzerine en sevdiği mevsmin;  ‘Yaz’ en sevdiği yemeğin ‘Tantuni’, En sevdiği tatlının ise ‘Baklava’ olduğunu açıkladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler