Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm yayın tarihi belli oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm yayın tarihi belli oldu!

tarafından admin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi atv ekranında kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba’nın başrolünde yer aldığı dizi, özel kanalların reklam azlığı nedeniyle yeni bölümleri yayınlamama kararı nedeniyle bir süredir izleyici ile buluşamamaktaydı. atv’den dizinin 122. yeni bölümünün yayın tarihi açıklandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 122.yeni bölümü 22 Ocak Salı akşamı ekranda olacak. 121. bölüm ise 25 Aralık tarihinde izleyici ile buluşmuştu. Dizinin son bölümünde yaşananların detayı ise şöyle:

“Benim gibi abi bulunur ama senin gibi kardeş bulunmaz!”

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır.

Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.