Ana sayfa Dizi Haberleri Esra Bilgiç, Adana’daki Ramo setinden ayrılıp evine döndü

Esra Bilgiç, Adana’daki Ramo setinden ayrılıp evine döndü

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay –BKM imzalı Ramo dizisi bu sezonun iddialı yapımlarından birisi olarak öne çıktı. Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç’i başrolde buluşturan dizinin çekimlerine ara verildiği geçtiğimiz gün BKM tarafından açıklanmıştı.

Jet Sosyete, Çok Güzel Haraketler 2 ve Güldür Güldür Show ile birlikte Ramo dizisi de bir BKM yapımı olduğu için diğer projeler gibi koronavirüs önlemi çerçevesinde set çalışmalarını bitirdi.

Dizide Sibel olarak izlediğimiz ünlü oyuncu Esra Bilgiç de Adana’daki setten ayrılarak İstanbul’daki evine dönüş yaptı. Oyuncu instagram hesabından da bu durumu duyurdu. Oyuncu,”Sağlıklı günler yakındır, evde kal Türkiye” diyerek herkesi dikkatli olmaya davet etti.

Bilgiç, “Biz çekimlere ara verip Adana’dan evlerimize döndük. Evde geçireceğimiz bu süreç için hepimize Márquez’in şu sözlerini hatırlatmak isterim” diyerek aşağıdaki mesajı takipçilerinin beğenisine sundu:

“Kuşkuya, yağmaya ve terk edilmişliğe karşı yanıtımız ‘yaşam’ dır. Ne tufanlar, ne salgınlar, ne açlıklar, ne felaketler ne de hatta yüzyıllar boyu birbirini izleyen sonu gelmez savaşlar, yaşamın ölüm karşısındaki dayanıklı üstünlüğünü kırmayı başarabildi. Hep büyüyen, hep hızlanan bir üstünlük…“

Esra Bilgiç, Adana'daki Ramo setinden ayrılıp evine döndü 7