Ana sayfa Sosyal Medya Esra Bilgiç, Seda Bakan, Ece Uslu ve Ebru Şahin güzellikleriyle iltifatlar aldı

Esra Bilgiç, Seda Bakan, Ece Uslu ve Ebru Şahin güzellikleriyle iltifatlar aldı

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Instagram’da paylaşımlarda bulunan ünlü isimlerin tatil halleri büyük ilgi görmeye devam ediyor… Esra Bilgiç, Seda Bakan, Ece Uslu ve Ebru Şahin hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla hayranlarını adeta mest ettiler… İşte instagrama yansıyan ünlülerin halleri.

Ramo dizisinde Sibel karakteri ile ekrana dönen Esra Bilgç, tatilini büyük bir keyif ile sürdürüyor. Beyazlar içindeki fotoğrafı ile instagram hesabından takipçilerinin kalbini çalan ünlü oyuncu, mutluluğunu da sergiledi.

Mucize Doktor dizisi ile anlaştığı ortaya çıkan Seda Bakan, yakında sette ekip ile bir araya gelecek. Oyuncu tatilinin son günlerinden yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Seda Bakan, fit haliyle ve mutluluğuyla takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

Hercai dizisiyle 2 sezondur başarıdan başarıya koşan Ebru Şahin de tatil fotoğrafı ile hayranlarını gülümsetti. Cedi Osman ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu, halinden memnun olduğunu da fotoğrafıyla anlatmış oldu.

Ünlü oyuncu Ece Uslu da yıllara meydan okuyan isimlerden… En iyi yaş alan ünlüler arasında bulunan Ece Uslu, tatil fotoğrafıyla hayranlarından beğeniler ve iltifatlar aldı.