Ana sayfa Dizi Haberleri Esra Bilgiç’in Atatürk dizisine katılmasının büyük bir anlamı var!

Esra Bilgiç’in Atatürk dizisine katılmasının büyük bir anlamı var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, kendisine gelen teklifler arasında hangisini seçeceğine karar verdi. Atatürk’ün hayatının anlatılacağı Disney Plus’ın büyük önem verdiği dizinin başrolünde genç oyuncuyu da göreceksiniz.

Geçtiğimiz sezon Ramo dizisinde başarılı çıkış yapan, bu sezon ise Kanunsuz Topraklar dizisinin beklenen ilgiyi görmemesi ile üzülen Esra Bilgiç, yaz dönemini de çalışarak geçirmeye karar verdi.

Aras Bulut İynemli, Emma Watson, Songül Öden, Sarp Akkaya’nın ardından kadroya Esra Bilgiç’in de dahil edilmesi ile birlikte projenin kadrosu daha etkili bir hale geldi. Temmuz ayında çekimlerine başlanması beklenen dizi, 2023 yılında yani Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında Disney Plus’ın Türk halkına armağanı olacak. Tabii ki dizi dünyanın dört bir yanında da büyük ilgi çekecektir.

Esra Bilgiç’in diziye katılması ile birlikte özellikle uluslararası alanda dizinin daha fazla öne çıkma imkanı olacak. Diriliş Ertuğrul dizisindeki başarılı performansı ile özellikle Asya’daki birçok ülkede geniş hayran kitlesi elde eden Esra Bilgiç, bu bölgedeki hayranlarının etkisi ile Atatürk dizisinin öne çıkmasına vesile olacaktır.

Esra Bilgiç’in projede nasıl bir rolde yer alacağı da şimdiden merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun ismi en son Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı önce Süslü Korkuluk olarak açıklanan, sonra Terzi olarak değiştirilen dizide geçmişti.

Esra Bilgiç, prensipte teklifi kabul etmesine rağmen yapımcının rahatsız edici taleplerini görünce projeden çekildi ve imza atmadığı için de resmen zaten ekibe dahil olmadığını duyurarak, yapımcıların her istediğini yapamayacağını ortaya koymuş oldu.