SON DAKİKA
5 Temmuz 2022 03:57

SON HABERLER

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni gelişmeler yeni bir dönem!

Salı akşamları Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 21. yeni bölümünü 1 Mart Salı akşamı saat 20.00’da Fox TV’de izleyebilirsiniz. Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrolünde yer aldığı hikayeye, Serkan Altunorak’ın ardından Barış Kılıç da dahil oldu.

Yıldırım karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı’nın diziden ayrılmasının ardından, zaman atlamasının da yaşandığı dizideki yeni gelişmeler izleyicilere yeni bir dönemin işaretlerini sunuyor. Yıldırım’ın ölümünün üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen Azra acısını ilk günkü gibi yaşamaya devam etmektedir. Yıldırım’ın ölümünden kendisini ve Çolpan’ı sorumlu tutan Azra, avukatlığı bırakmış Güneş’in kafesinde çalışmaya başlamıştır.

Herkes Azra’nın yeniden yaşama dönmesi için çaba gösterse de Azra için bu hiç kolay olmayacaktır. Artık ne hayata ne de mesleğine karşı bir heyecan duygusu yoktur içinde. Arsen Hukuk’la yolları ayıran Çolpan, Erman’la karşı karşıya geldikleri yeni bir dava ile rekabetine kaldığı yerden devam edecektir. Geçen bir sene zarfında Sanem ve Bora arasındaki ilişkinin boyutu da değişmiştir. Aralarındaki yakınlığı fark eden Deniz ikisinin neler karıştırdığını öğrenmek için peşlerine düşer.

Haluk, Yıldırım’ın anılarıyla yaşamaya devam eden Azra’yı ziyaret eder ve onu bir sene önce intihar ederek ölen karısı Buket’e ithaf ettiği kitabının tanıtım gecesine davet eder. Başta bu davete sıcak bakmayan Azra, Haluk’un samimiyetinden şüphe edeceği bir şey fark eder. Böylece davete katılmayı kabul eden Azra’yı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Haluk’un maskesini düşürmek için davete bomba gibi bir giriş yapan avukat Efe Avcı; geceye damgasını vuracaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler