Ana sayfa Dizi Fragmanları Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde zorlu bir boşanma davası!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde zorlu bir boşanma davası!

tarafından ker_def

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi salı akşamları Fox TV ekranında yayınlanmaya devam ediyor. Yurt dışı satışları gayet iyi olan ve düşen reytinglerine rağmen bu nedenle kanalın sezon sonuna kadar sürdürmek istediği Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde önemli gelişmeler yaşanacak.

Gökçe Bahadır ve Barış Kılıç’ın öne çıktığı dizinin 27. yeni bölümü 12 Nisan Salı akşamı saat 20.00’da ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:
Geçirdiği trafik kazası sonrası komaya giren Aziz, beş yıl sonra uyandığında karısının, en yakın arkadaşıyla evlenmiş olduğunu öğrenir. Üstelik Aziz’in yaptığı kaza, sadece kendi hayatını karartmamış, Efe ve Hande’nin hayatını da altüst etmiştir. Kazanın arkasındaki gerçeğin peşine düşen Azra ve Efe, kendilerini zorlu bir boşanma davasının içinde bulurlar.

Sırlarla dolu bu büyük davaya Çolpan, Cevher’in de dahil olması işleri iyice zorlaştırır. Evlendiği gün, düğün organizatörü tarafından şantajla dolandıran Tunç, soluğu Sanem ve Bora’nın yanında alır. Sanem ve Bora yeni müvekkillerinin davasını çözmeye çalışırken, Çolpan tarafından görevlendirilen Yalın’ın peşlerinde olduğundan habersizdir.

Bu dava Sanem ve Bora’nın hayatını tamamen değiştirerek, artık “kendilerini” çözülmesi gereken bir dava haline getirecektir. Aklı ve yüreği arasında sıkışan Efe, girdiği yol ayrımında Azra’yı en zayıf noktasından vurarak, hiç beklemediği bir anda onu derinden sarsar.