SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 15:59

SON HABERLER

Exxen’de başlayan Adım Başı Kafe bir Selçuk Aydemir projesi olarak öne çıktı

Adım Başı Kafe ilk bölümüyle Exxen’de yayınlandı! İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizilerin, Düğün Dernek ve Çalgı Çengi gibi fenomen filmlerin yönetmeni ve yaratıcısı Selçuk Aydemir’in yeni projesi Adım Başı Kafe Exxen’de izleyicisiyle buluştu.

Oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Emrah Kaman, Burak Serdar Şanal, Burak Satıbol ve Şenay Gürler gibi isimlerin yer aldığı yönetmen koltuğunda ise Selçuk Aydemir’in oturduğu Adım Başı Kafe dizisi, Exxen.com’da izleyicisiyle buluştu.

Erdal Şahin ve Ebru Aydemir, proje yaratıcısı olarak Adım Başı Kafe’de karşımıza çıkarken, dizinin yapımcılığı da Üs Yapım tarafından üstlenildi. Yeni bölümleriyle her cuma, Exxen’de izleyici karşısına çıkacak olan Adım Başı Kafe, hikayesiyle de etkilemeyi başardı.

ADIM BAŞI KAFE KONUSU

Adım Başı Kafe dizisi artık hayatı yaşamaya karar vermiş, üç hayalperest beyaz yakalının hikayesidir. Kahramanlarımızın küçük bir sermaye ile başladıkları kafe açma yolculuğu bekledikleri gibi gitmeyecektir. Çünkü ufak bir detayı kaçırmışlardır. Hiç birinin kafe işletmekle ilgili en ufak bir deneyimi yoktur ve bu iş tahmin ettikleri gibi kolay değildir. Her bölüm beklenmedik komik durumlarla karşılaşan kahramanlarımız bir şekilde o durumlardan ders alarak kafelerini işletmeye devam edeceklerdir.

Adım Başı Kafe Oyuncu Kadrosu

*Sinan (Burak Serdar Şanal)

*Emre (Emrah Kaman)

*Merve (Zeynep Çamcı)

*Şarapçı (Burat Satıbol)

*Miray (Şenay Gürler)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler