Ana sayfa Dizi Haberleri Ezel’deki Eyşan’ı unutun artık! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin oynadığı Asya’yı öyle kolay unutamayacaksınız!

Ezel’deki Eyşan’ı unutun artık! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin oynadığı Asya’yı öyle kolay unutamayacaksınız!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – 2009-2011 yılları arasında yayınlanan Ezel dizisi, ekranın hala hatıralardan çıkmayan ve hem karakterleri, hem hikayesi hem de senaryosu ile hala konuşulan bir proje olmaya devam ediyor. Cansu Dere’nin Eyşan karakteri ile yer aldığı dizide Kenan İmirzalıoğlu, Yiğit Özşener, Bade İşçil, Tuncel Kurtiz, Barış Falay da başroller arasındaydı.

Cansu Dere, o dizide Eyşan karakteri ile unutulmayan bir rolde yer alıyordu. Hala oyuncunun sosyal medya hesabında kendisine Eyşan diye hitap eden pek çok kişi var. Hatta “Neden Ezel’e ihanet ettin?” diye soranları da görmek mümkün. Cansu Dere, bu rolden sonra farklı pek çok karakterle ekranlara geldi ama Eyşan’ı unutmak öyle kolay olmayacak ama yeni dizisi Sadakatsiz’deki Asya bu duvarı yıkacak gibi duruyor!

Ezel'deki Eyşan'ı unutun artık! Sadakatsiz'de Cansu Dere'nin oynadığı Asya'yı öyle kolay unutamayacaksınız! 9

Dere, Ezel dizisinden sonra Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç., Anne, Ferhat İle Şirin dizilerinin yanı sıra dijital platformda yayınlanan Şahsiyet dizisiyle de gündeme geldi. Özellikle Şahsiyet dizisinde çok dikkat çeken bir karakterde ve kilit bir rolde yer aldı.

Anne dizisi de ekranın unutulmazları arasına girdi. Cansu Dere, o dizide de izleyenlerini yine etkileyen bir karakterle ekranlardaydı. Fakat görünen o ki Sadakatsiz, bir anlamda Eyşan’ı unutturmaya aday bir dizi olacak Cansu Dere için.

Ezel'deki Eyşan'ı unutun artık! Sadakatsiz'de Cansu Dere'nin oynadığı Asya'yı öyle kolay unutamayacaksınız! 10

Eğer beklentiler boşa çıkmaz ve dizi uzun ömürlü olursa, Sadakatsiz dizisinde oynayacağı Asya Arslan isimli karakterin hayli sıradışı bir karakter olduğunu da göreceğiz. Aslında bunun ipuçlarını ilk fragman ile gördük bile. 7 Ekim Çarşamba akşamı 1. bölümü yayınlanacak olan dizi, BBC’nin orjinal dizisi Doctor Foster uyarlaması.

Medyapım ve Mednova’nın yapımcılığını üstlendiği ve Yasak Elma’dan sonra bu kez Sadakatsiz’e gelen Neslihan Yeşilyurt’un yönetmenliğini yaptığı dizi, ekranın iddialı yapımları arasında. Dünyada da çok dikkat çeken bir dizi oldu orjinali ve özellikle başroldeki kadın oyuncunun performansı ve karakteriyle herkesin konuştuğu bir yapım.

Ezel'deki Eyşan'ı unutun artık! Sadakatsiz'de Cansu Dere'nin oynadığı Asya'yı öyle kolay unutamayacaksınız! 11

Yani Cansu Dere’nin yerli uyarlamada canlandıracağı Asya’nın orjinal versiyonundaki Gemma Foster karakteri, davranışları ve tavırlarıyla büyük dikkat çekti. Cansu Dere’nin de aynı dikkati çekeceği şimdiden tanıtımla anlaşılıyor. En azından oynadığı karakterin ilginç bir kişilik olduğu ortaya çıktı.

Tabii izleyip göreceğiz. Bu kadar çok dizinin yayınlandığı bir süreçte Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Sadakatsiz dizisinin nereye yerleşeceği de merak konusu.

Sadakatsiz’in konusu kısaca şöyle;

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek.

Senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı ‘’Sadakatsiz’’ dizisinde ayrıca Burak Sergen de rol alıyor.

İşte o dikkat çeken fragman:

Cansu Dere, diziyle ilgili yaptığı açıklamada, aldatılan kadının tavrının pek de alışıldık olmadığını vurguladı ve tanıtımın büyük ilgi çektiği sözleri üzerine şunları söyledi: “İlgi çektiyse ne güzel, biz de ilk bölümü merakla bekliyoruz. Birazcık değişik bir şeyler yapıyoruz. Çok da başlamadan konuşmak istemiyorum. Önemli şeyleri söylememek adıyla, bakalım nasıl olacak. Aslında hayatın içinde olan bir hikaye. Kadın karakterimiz de beklediğimizin dışında davranıyor olabilir. Güçlü güçsüz bir şey diyemeyiz ama alıştığımızın bir şeyler sergileyecek diyebiliriz. ”