SON DAKİKA
2 Ekim 2022 17:09

SON HABERLER

Ezgi Mola bu işe çok bozuldu! Hande Soral setten ‘tarihteki ilk selfie’yi att! Nurgül Yeşilçay’ın sahnesini dizideki arkadaşı çekti!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ekranların en çok izlenen dizilerinin çok sevilen oyuncuları, sosyal medya paylaşımlarıyla da izleyicileri mutlu eden fotoğraf ve videolar yayınlıyorlar. Setten gelen bu paylaşımlar, sosyal medyanın da gündemine düşüyor hemen. Oyuncuların kamera arkası paylaşımlarından bir kaç örneğe bakalım…

İlk sırada Ezgi Mola var. 8 yıl aradan sonra TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi ile ekranlara döndü oyuncu. Hem de ne dönüş! Safiye karakteri ile gündemden inmiyor.

Başarılı oyunculuğu ile gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı dizide yine gerçek hayattaki bir kişiyi canlandırıyor oyuncu. Travmatik bir kişilik olan Safiye ve onun bitmek bilmeyen temizlik takıntısı izleyenlere de ilginç anlar yaşatıyor kamera karşısında.

Ezgi Mola, oyunculuğuyla konuştururken, diziden önce de etkin bir şekilde kullandığı sosyal medya hesabını şimdi setten pozlarla süslüyor.

Aşağıda yeni çektiği bir pozuyla görülüyor oyuncu. Cumartesi günü sete gitmiş olmaktan pek de memnun değil! Hissiyatını da fotoğrafa kinayeli bir şekilde not düşmüş!

Aşağıdaki fotoğraf ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinden. Diziye Ümit karakteri ile giren Hande Soral, setten bir pozlarını paylaşmış. Fotoğraafta Murat Ünalmış ve Furkan Palalı da var.

Dizinin dönem dizisi olmasına da atıfta bulunarak fotoğrafı siyah beyaz yayınlayan oyuncu, gülümseten de bir not düşerek “Tarihteki ilk selfie” yazmış…

Ancak ayrıntıya da dikkat çekelim. Palalı’nın elindeki eski bir fotoğraf makinesi, Soral’ın bu yazısını destekliyor sanki bir bakıma… İşte 3 oyuncunun fotoğraf makinesi ile selfie çekerkenki halleri…

Fox TV’de yayınlanan Kefaret dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay, kamera önünde acılı bir anneyi oynasa da kamera arkasında setin neşesi adeta. Oyuncu, esprili kişiliğiyle setten bol bol paylaşımlar yapıyor.

Son olarak dizinin sevilmeyen kadını Meltem’i oynayan Özge Özacar’ın kamera arkasından bir görüntüsünü paylaştı oyuncu.

Özacar’ın üzerine aksiyon sahneleri için kullanılan bir kamera takılıyor. Bu sırada durumu farkeden Nurgül Yeşilçay da kamerası ile çekerken, Özge Özacar, Nurgül Yeşilçay’a onun sahnesini çekeceğini söylüyor.

Yeşilçay, o anın paylaşımına düştüğü notla dizinin yönetmeni Mesude Eraslan’a gönderme yapıyor. Sahneyi gerçekten Özge Özacar mı çekti bilinmez ama hazırlık yaptığı anlar aşağıda…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler