SON DAKİKA
25 Haziran 2019 18:33

SON HABERLER

Ezgi ve Gülcan, yine birbirine girdi! Gelinim Mutfakta 308. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta 308. Bölümde Ezgi ve Gülcan, bir önceki bölümde yaptıkları sert tartışmadan sonra bu bölümde de tartışmaya devam ettiler!

Fatih Ürek’in sunduğu programda, Gülcan’ın kayınvalidesi Besime hanımın söyledikleri gelinler arasında konuşulmaya başlandı.

Ezgi’nin yaptığı yorumlara Gülcan’ın verdiği cevaplarla ortalık gerildi!

Stüdyodaki gelinlere bir gün önce yaşanan bir olay izlettirildi. VTR’de Reyhan Hanım, Besime Hanımı Gülcan konusunda eleştiriyordu. Ona göre Gülcan yönetmen, Besime Hanım oyuncu. Gülcan’ın, program boyunca Besime Hanımı yönettiğini, parmağında oynattığını ifade etti. Besime Hanım ise, Reyhan Hanımın bu saptamalarına katılmadı. Ona göre Gülcan, kendi kendine gelin-güvey oluyormuş.

Gelinler tarafında ise, Ezgi ve Gülcan izledikleri VTR hakkında yorum yapmaya başladılar. İkili arasında “sözünü geçirme” tartışması başladı. Ezgi, Gülcan’ı kaynanası Besime Hanıma sözünü geçirdiğini söyledikten sonra Gülcan, “Sen kendi kaynanana sözünü geçiremediğin için gocunuyorsun!” diye karşılık verdi. İkilinini bu anlardan sonra sesleri yükselmeye, tartışma sertleşmeye başladı…

İlgili Haberler