SON DAKİKA
29 Ocak 2023 09:09

SON HABERLER

Farah Zeynep Abdullah Arap hayranlarını mutlu etti! Burcu Özberk, güzelliğiyle mest etti!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncular sosyal medya üzerinden hayranlarına hem kendileri hakkında bilgiler sunuyor hem de zaman zaman jestler yapıyor. Burcu Özberk, sahilde güneşi görünce yürüyüşe çıktı ve güzelliği ile herkesi yine büyüledi. Farah Zeynep Abdullah ise Arap hayranlarına jest yaptı.

Instagram’da Arapça olarak “Gece” yazısıyla aşağıdaki fotoğrafını paylaşan Farah Zeynep Abdullah’ın bu jestini Arap hayranları çok beğendi. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren oyuncu, başarılı performansı ile alkış alıyor. Sosyal medyada da her paylaşımı ilgi gören oyuncu, hayran kitlesini de ülkemizin dışına taşırmayı başardı. Abdullah, gece anlamına gelen “الليل” yazısıyla aşağıdaki özel dergi çekim pozunu yayınladı.

Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burcu Özberk ise, Afili Aşk gibi romantik komedi yapımından sonra, bu sefer dram projesi ile hayranlarının karşısında.

Oyuncu, bu rolünde de gayet başarılı ve takipçileri de her hafta diziyi izlemekten keyif aldıklarını belirten yorumlar yapıyor. Instagram hesabından kısa bir video paylaşan oyuncu, “Yazdan kalma son gündü” diye yazdı..

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler