SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 12:35

SON HABERLER

Farah Zeynep Abdullah sen yaptın öyle, bu başarı kıskandırır!

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, ekranda en son Kanal D’de yayınlanan Gülizar dizisinde gözükmüştü.

Geçtiğimiz sezonun iddialı yapımı olan dizi, reyting düşüklüğü nedeniyle kısa sürede ekrana veda etmek durumunda kaldı.

Abdullah’ın dizi şanssızlığı internette dünyanın en büyük sinema veri tabanı olarak bilinen IMDb’nin ilk 500 listesine girmesine engel olmadı.

IMDb, ağustos ayında ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların yer aldığı listeyi yayınladı. Farah Zeynep Abdullah, dünyanın en büyük sinema veri tabanı Internet Movie Database’ın (IMDb) ‘starmetre’ listesinde Türk oyuncular arasında en yüksek puanı toplayarak ilk 500’e girdi.

Hürriyet’ten Sinem Vural’ın haberine göre, Farah Zeynep Abdullah, dünyanın en büyük sinema veri tabanı Internet Movie Database’ın (IMDb) ‘starmetre’ listesinde Türk oyuncular arasında en yüksek puanı toplayarak ilk 500’e girdi.

İnternetin en büyük sinema veri tabanı Internet Movie Database’ın (IMDb) “starmetre” listesinde Farah Zeynep Abdullah, Türk oyuncuların ulaştığı en iyi dereceyi yaptı.

IMDb, ağustos ayında ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların yer aldığı listeyi yayınladı.

Kullanıcıların verdiği oylara göre belirlenen listede “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Kurt Seyit ve Şura” ve “Gülizar” gibi sevilen yapımlarda rol alan Abdullah, tüm dünyada 407’nci sıraya yerleşti.

İlgili Haberler