Fazilet Hanım ve Kızları’nın Hazan’ı Deniz Baysal, Söz dizisindeki rolüyle çok şaşırtacak!

01 Eylül 2018 Cumartesi, 10:57
Fazilet Hanım ve Kızları’nın Hazan’ı Deniz Baysal, Söz dizisindeki rolüyle çok şaşırtacak!
Geçtiğimiz sezon Star TV’de final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan karakterini oynayan Deniz Baysal, yeni sezonda Söz dizisinde oynayacak.

Baysal’ın dizide kimi oynayacağı da ortaya çıktı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu, bu kez bir savcı olarak karşımıza çıkacak.

Korkusuz ve Başarılı Savcı Derya

Son dönemde bir çok başarılı proje ile izleyiciyle buluşan Deniz Baysal, SÖZ’de başarılı ve korkusuz genç Cumhuriyet Savcısı Derya karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Baysal’ın hayat vereceği Savcı Derya, üniversiteyi dereceyle bitirdikten sonra, yurt dışındaki eğitimini yarıda bırakıp savcı olmak için ülkesine dönmüştür. Doğu bölgelerinde görev yapmak için başvurmuş ve terör örgütleriyle girişilen mücadelelerde gösterdiği başarı kariyerinde hızla yükselmesini sağlamıştır.

Genç yaşına rağmen, mesleğinin verdiği ağırlıkla, sert, kararlı ama özel hayatında bir o kadar da içtendir. Tecrübesi çok olmasa da suçlu ve masumu bir bakışta ayırt edecek yeteneğe sahiptir. Ülkenin içinde bulunduğu durum ve terör örgütlerinin yürüttüğü hain planlar onu sadece savcı olarak değil, terör mağduru bir vatandaş olarak da sınayacaktır.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ’, yeni sezon bölümleriyle Eylül ayında yine Star TV’de olacak

deniz baysal haberleri için

Fazilet Hanım ve Kızları haberleri için