SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 08:05

SON HABERLER

Ferzan Özpetek’in filmi Napoli’nin Sırrı’na +18 şoku!

Uluslararası başarılarıyla göğsümüzü kabartan ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in yeni filmi ‘Napoli’nin Sırrı’ vizyon yolculuğuna cuma günü çıkıyor. İtalya’da geçen 28 Aralık’ta seyirciyle buluşan ve büyük ilgi gören film aldığı çok sayıda ödülle de adından söz ettirmişti.

İtalyan oyuncular Giovanna Mezzogiorno, Alessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari’nin başlıca rollerini paylaştığı romantik gerilim türündeki ‘Napoli’nin Sırrı’ filminin ülkemizde +18 yaş sınırıyla vizyona çıkacağı ortaya çıktı.

İlk dakikalarında son derece çarpıcı bir erotik sahnenin yer aldığı film seyirciyi gerçek bir aşkın, cinayetin ve gizemin peşinden sürüklüyor. Ülkemizdeki hakları BKM Film’e ait olan ‘Napoli’nin Sırrı’nın konusu şöyle:

Genç bir kadın olan Adriana, Napoli’de gittiği bir partide Andrea adındaki bir adamla tanışır. Andrea, özgüveni yüksek olan, çekici bir adamdır. Geceyi Andrea ile geçiren Adriana, hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Genç kadın, hayatının değişeceğini, her şeyin güzel olacağını düşlerken, Andrea’nın buluşmaya gelmemesi genç kadını hayal kırıklığına uğratır. Hayatına geri dönen Adriana, otopsi yapmak için işe gittiğinde gizemli bir soruşturmanın ortasında kalır. Şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir bedeni inceleyen Adriana, bu karanlık sırrın gizemini çözebilecek midir?

İlgili Haberler