SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:54

SON HABERLER

Filiz Barış’ı evden kovuyor! Bizim Hikaye yeni bölümde yanlış anlaşılma alt üst edecek!

Fox TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünde Filiz, hastanede ziyarete gittiği Barış’ın arkadaşı Neslihan ile konuşmalarına şahit olup onu evden kovacak!

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları dizide, evliliğin kendisi için zorlukları konusunda dertleşen Barış, Neslihan’a “Evlilik bana göre değilmiş” yorumunu yapıyor.

Televizyongazetesi/Detay

Tesadüfen bu konuşmayı duyan Filiz, devamını duymadığı bu sözler üzerine büyük bir yanlış anlaşılma nedeniyle Barış’ın eline çantasını verip evden kovuyor.

Barış, Filiz’in neden böyle davrandığını anlamasa da çantasını alıp gidecek.

Çiftin her şeyi yoluna sokmaya çalışırken yaşanacak bu gelişme, evliliklerini hangi noktaya getirecek merak konusu.

İşte Bizim Hikaye 67. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Filiz ve Barış, Çiçek’in hayatını kurtarmak için çabalarken, Tufan’ın Tülay’ı Ferda’yla aldattığını öğrenirler. Filiz, Barış’ın tüm sakinleştirme çabalarına karşılık, Tufan’ı bu yaptığı için asla affetmeyecektir. Ferda’nın Çiçek’e karaciğerini vermesi işleri karmaşık hale getirmeye yeter.

Diğer yandan Fikri, Ersin ve çocuklar, Zihni’nin tüm çabalarına rağmen milli piyango parasını ele geçirmeyi başarır ancak yalan dolanla ele geçirdikleri para hiç kimseye kolay kolay yar olmayacaktır. Para yüzünden çocukların içine düştükleri durum Filiz’i çıldırtır, tek istediği çocuklara güzel bir ders vermektir. Barış ise çocuklara ne yapılacağı konusunda Filiz’den farklı düşünmektedir. Aralarındaki fikir ayrılığı giderek büyür ve Tufan’ın durumu yüzünden başlayan gerginlikleri gittikçe içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

İlgili Haberler