Ana sayfa Sinema FilmBox’ta Ocak ayında birbirinden güzel yeni filmler var!

FilmBox’ta Ocak ayında birbirinden güzel yeni filmler var!

tarafından ker_def

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan filmleriyle sinema keyfini ekranlarınıza getiriyor. Yeni yılın ilk ayında birbirinden güzel filmlerin TV prömiyerlerini FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz.

Seni Seviyorum Berlin (Berlin, I Love You) – 8 Ocak Cumartesi, Saat: 21:30: Keira Knightley, Hellen Mirren, Jim Sturgess, Luke Wilson, Mickey Rourke gibi yıldızlar, Almanya’nın en heyecan verici kenti Berlin’de geçen 10 aşk hikayesini anlatan bu filmde bir araya geliyor. Seni Seviyorum Berlin; Paris, Je t’aime, New York, I Love You ve Rio Eu Te Amo gibi aşk şehirleri serisinin en yeni bölümü.

Cayman’da Hayat (Cayman Went) – 10 Ocak Pazartesi, Saat: 19:40: TV prömiyerini izleyeceğimiz diğer film, Cayman Brac’ın tuhaf, sevimli sakinleri ve yerel dalış topluluğuyla vakit geçirmek zorunda kalınca, hayatı yeni bir anlam kazanan yorgun Hollywood sualtı aksiyon yıldızı Josh Anders’ın öyküsünü anlatıyor.

İkinci Hayat (Deuxième Vie) – 12 Ocak Çarşamba, Saat: 19:50

İlginç bir zamanda yolculuk öyküsü anlatan Fransız filmi, 1982 Dünya Futbol Şampiyonası’nda Fransa– Almanya maçı ile başlıyor. Fransa maçı kaybetmesi ülke genelinde üzüntüye yol açıyor. 30 yaşında olmasına rağmen hala olgunlaşamamış olan Vincent, Laura birlikte bir aile kurmayı önerdiğinde bir türlü karar veremiyor. Aynı akşam Vincent bir araba kazası geçiriyor ve bu onu 1998 yılının 12 Temmuzuna, 1998 Dünya Futbol Şampiyonası’nın efsanevi Fransa Brezilya maçının bir gece öncesine gönderiyor. Artık Vincent yeni bir dünyadadır: Jacques Chirac cumhurbaşkanıdır ve her yerde internet kafeler vardır. Ayrıca Sonia ile evlidir, bir kızı ve bir oğlu vardır; önemli bir şirketin de yöneticisidir.

Nasıl Kaçtım? (How I Got Lost) – 14 Ocak Cuma, Saat: 19:55

İzleyeceğimiz dördüncü TV prömiyeri, boylarını aşan olayların ortasında kalan iki arkadaşın öyküsünü anlatıyor. Andrew, yetenekli ama görünüşe göre kaybedecek bir şeyi olmayan biridir. Wall Street’te simsarlık yapmak için profesyonel görünmeye çalışmaktadır. Kalbi kırık spor yazarı dostu Jake, arkadaşının yarattığı karmaşayı temizlemek için elinden gelenin en iyisini yapar, ta ki kaprisli eski sevgilisi Sarah ile yeniden karşılaşana kadar.

En Umut Veren Kadın Oyuncu (Meilleur Espoir Féminin) – 20 Ocak Perşembe, Saat: 18:15

Mükemmel peruğuyla orta yaşlı, şık bir beyefendi olan Yvon Rance, doğuştan kuafördür ve doğduğu yer Britanya’da yaşlı kadınlardan oluşan müşterileriyle huzur içinde yaşamaktadır. Ama onun asıl şaheseri, yaşamının anlamı, on sekiz yaşına kadar tek başına büyüttüğü ve büyük bir kuaför salonunun yöneticisi olarak hayal ettiği, tek kızı Laetitia’dır. Ancak Laetitia’nın hayatıyla ilgili başka planları vardır. Filmlerde oynamak için gizlice seçmelere katılır ve bir başrole seçilir. Artık hayatı değişmek üzeredir ve bu, babası için gerçek bir felakettir!