SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 11:39

SON HABERLER

Final kararına rağmen Kuzey Yıldızı dizisine bravo!

Show TV’nin reytinglerine bakmadan harcamayı tercih ettiği Arıza, Ramo, Kuzey Yıldızı dizileri yakında izleyicilere veda edecek. Bugün Arıza 30. final bölümü ile yayınlarına son veriyor. Ramo dizisi 16 Nisan Cuma günü final yapıyor… Kuzey Yıldızı dizisi ise Haziran ayının ortasında veda edecek… Ordu’da çekimleri devam edecek olan Kuzey Yıldızı reyting tablosunda ise önemli bir detayı gözler önüne seriyor.

Kuzey Yıldızı’nın dün akşam yayınlanan 59.bölümü tüm kişiler kategorisinde yine ortalamanın üzerinde reytingler almayı başardı. Dizi günü 5. sırada tamamladı. Hatta Savaşçı dizisinin 5.sezon heyecanı yaşadığı bir dönemde Kuzey Yıldızı için ise final konuşuluyor. Ancak ne gariptir ki Kuzey Yıldızı tüm kişiler kategorisinde Savaşçı’dan çok daha iyi reytingler alabiliyor. Show TV’nin bir bir iyi reytingler alan dizilerini bitirmesi kararı işte bu noktada çok anlamsızlaşıyor… Finale giden bir dizi olmasına rağmen iyi reytingler almayı, izleyicisini ekranda tutmayı başaran Kuzey Yıldızı, tebrik edilmeyi hak ediyor. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte #HoşGeldinGüneyBebek etiketi sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın dün akşam yayınlanan bölümünde yaşadığı talihsiz hastalık sebebiyle Yıldız zor günler yaşarken, Kuzey’e de öfkeliydi. İkili arasındaki tüm ipler kopma noktasına gelmişken, Yıldız’ın attığı adımla aşık çift yeniden barıştı. Kuzey, Yıldız’ı iyileştirmek ve mutlu etmek için tüm imkanlarıyla çabaladı. Yıldız’ın sütünün gelmesi için başta Kuzey olmak üzere tüm aile seferber olurken, finalde Kuzey’in organizasyonu Yıldız ve bebeğini kavuşturdu. Yıldız’ın ısrarlarına dayanamayan Kuzey, sanki yeniden doğum yapacakmış gibi onu hastaneye götürdü. Burada oğlu Güney’i kucağına alan Yıldız, tarif edilemez bir mutluluk yaşadı. Kuzey, Yıldız ve bebeklerinin bir arada olduğu bu mutlu anlar yüzleri güldürdü.

KUZEY İLE YILDIZ BARIŞTI

Kuzey, Yıldız’dan özür dileyip kendini affettirmeye çalışsa da, Yıldız geri adım atmadı ancak ikilinin yaşadığı yüzleşmeden sonra Yıldız olanları düşünmeye başladı. Kuzey, Yıldız’ın onu istemediğini duyduktan sonra oğlunun yanına hastaneye gelirken, burada içinden gelen duyguları anlattı. Hastaneye gelen Yıldız, Kuzey’in söylediklerini duydu ve Kuzey ile barışmak istedi. Yıldız ile Kuzey çifti yeniden bir araya geldi.

KUZEY İLE SEFER’İN OT BULMA MACERASI

Kuzey ile Yıldız’ın bebeklerinin sağlık durumu daha iyiye giderken Yıldız, kendi bebeğini besleyemediği için büyük bir üzüntü yaşıyordu. Yıldız’ı mutlu edebilmek için tüm aile bir çare düşünmeye başlarken Nahide, bu durumu çözebilecek otların listesini yaptı. Kuzey ile Sefer, Nahide’nin listesini almak için ilk iş olarak bir aktara gitti. Burada otların bir çoğuna ulaştılar ancak üç tanesi eksikti. Bunun üzerine başta Kuzey ve tüm ailesi, Yıldız için gerekli olan otların peşine düştü. Sefer, otları ebesinde bulabileceklerini düşününce, ikili soluğu Sefer’in ebesinin evinde aldı. Ebenin tarzı ve evi sebebiyle Kuzey ile Sefer burada gergin anlar yaşadı. İki otu daha ebeden bulmayı başaran ikili, son ot için dağa tırmanarak büyük bir maceraya atıldı. Çok dik ve tehlikeli bir yamacın ucunda bulunan otu alan Kuzey, Yıldız’ın sütünün gelmesi için gerekli olan tüm otları toplamış oldu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler