Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Final öncesi Tozluyaka dizisinden sevindiren yeni gelişme!

Final öncesi Tozluyaka dizisinden sevindiren yeni gelişme!

tarafından ker_def

Tozluyaka dizisi bir gençlik hikayesi olarak yaz döneminde başladı. Hem genç hem de tecrübeli isimlerin bir araya geldiği dizinin hikayesi büyük ilgi çekti. Yaz döneminden sonra da reytinglerinin iyi gelmesi ile Pazar akşamlarına kaydırılarak yoluna devam eden dizinin finaline az kaldı. 26. bölümü ile birlikte 25 Aralık Pazar günü son kez ekranda yer alacak dizide güzel bir gelişme yaşandı.

Fox ekranlarında yayınlanan hikayesi ile gönüllerde taht kuran NTC Medya imzalı Tozluyaka dizisinin güçlü senaryosu ve başarılı oyunculukları kadar dizinin içinde kullanılan özgün müzikleri de dikkat çekti. Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Tozluyaka” dizisinin soundtrack albümü için geri sayım başladı.

Tozluyaka’nın dikkat çeken dizi müziklerine imza atan isim besteci/ müzisyen Berkay Şenol. Büyük beğeni kazanan müzikleri yapan Şenol, yönetmeni, senaristi, oyuncuları ile ekip çalışma ruhuna dayanan müzikler olduğunu ifade ettiği “Tozluyaka Orijinal Soundtrack” albümünün kendisi için çok değerli olduğunu dile getirdi.

Yapımını NTC Müzik’in üstlendiği, besteleri Berkay Şenol’a ait olan Tozluyaka Orijinal Soundtrack albümü 71 eser ile 19 Aralık Pazartesi günü dizi hayranları ve müzik severler ile buluşacak.