SON DAKİKA
8 Şubat 2023 10:25

SON HABERLER

Finale yaklaşan Sen Çal Kapımı dizisinde planlar suya düştü!

Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba akşamları Fox TV ekranında yolculuğuna devam ediyor. Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin her bölümü artık daha eğlenceli olacak. Kiraz’ın velayetini alma kavgası yaşanacak. Ayrıca Serkan ile Kiraz arasındaki iletişim de iyice güçlenecek.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin uyumunun yanı sıra, iki ünlü oyuncunun aşk yaşaması da dizinin ikinci sezonunu öne çıkarttı. Yeni dizilere nazaran iyi reytingler almayı sürdüren Sen Çal Kapımı’nın 7 Temmuz Çarşamba akşamı 44. bölümü yayınlanacak. Sadece 6 bölümü kalan ve 50. bölüm itibari ile final yapacak olan dizide neler olacağına dair bilgiler de ortaya çıktı.

İşte 7 Temmuz Çarşamba yayınlanacak Sen Çal Kapımı 44. bölüm özeti ve fragmanı: Serkan baba olmaya hazır, ama nasıl yapacağı hakkında hiçbir fikri yok.

Bir taraftan kızıyla olabildiğince vakit geçirip babalığın zorluklarını öğrenirken, bir taraftan da Eda’yla arasını düzeltmenin peşinde. Eda ise kendini Serkan’a kaptırmamak için zorlanıyor.

Hele Serkan’ın gizli odasını bulduktan sonra bu aşka nasıl hayır diyebilir? Bu arada Ayfer ve Aydan, Serkan ile Eda’nın arasında olup bitenlerden habersiz velayet almanın peşinde. Ama işler kimsenin planladığı gibi gitmeyecek…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler